LAJM I FUNDIT/Lirohet nga burgu reperi i njohur Stresi

0Shares
0

Gjykata ka dhënë sot vendimin për të liruar nga burgu reperin e njohur Stresi. Kujtojmë se Stresi mbahej prej disa muajsh në burg nën akuzën e armëmbajtjes pa lejë.

Stresi u lirua pas gati 8 muajsh në paraburgim.

Arrestimi i tij asokohe u shoqërua me debate dhe reagime, pasi dyshohej se ishte shoqëruar për hakmarrje politike, ngase babai i tij dhe Stresi njihen publikisht si mbështetës të Partisë Demokratike.

Në një postim në Facebook, babai i tij Sali Lushaj shkruante se çdo gjë është e sajuar dhe e përgatitur nga mllefi dhe tërbimi pas padisë që ai kishte bërë në gjykatë ndaj Taulant Ballës.(kliko ketu)

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje