Tag: stresi

Reperi shqiptar që fle me armë poshtë jastëkut/”Kam hekurin pranë….”

  Një ndër emrat më të diskutuar në media dhe në rrjetet sociale per jeten e "forte" qe ben është Stresi. Arkmed Lushaj është goxha aktiv...

Lirohet Stresi, avokati mohon kokainën

Këngëtari i njohur Arkimed Lushaj i lirua sot nga arresti me vendim të gjykatës së Tiranës. Prokuroria e Tiranës kërkoi masën e detyrim paraqitjes dhe...

FOTO/ Tiranë, Policia ndalon Stresin

Policia e Tiranës ka shoqëruar gjatë ditës së sotme këngëtarin Arkimed Lushajn, i njohur me emrin Stresi. Burime nga policia thanë se e kanë ndaluar...

Stresi tregon nënën e tij, bashkë me Shpresën te Rudina në...

Arkimend Lushaj i njohur me emrin e artit si Stresi, etiketohet shpesh si “bad boy”. Por sot në studion “Rudina” reperi ka rrëfyer një...

FOTO/ Stresi vërteton aksidentin, poston foto me allci në instagram

Ditën e djeshme qarkulloi lajmi se këngëtari Arkimend Lushaj , ishte përfshirë në një aksident me motorr tek "Komuna e Parisit". Ky lajm nuk u...

Aksidenti me motorr i reperit shqiptar që u mbajt i fshehtë...

Një nga reperët shqiptar ka mbetur i lënduar si pasojë e një aksidenti automobilistik. Bëhet fjalë për Stresin ose ndryshe Arkimed Lushaj. Burime tregojnë se...

Stresi parashikon koalicionin që vjen pas 25 qershorit

(Fotoarkiv) Reperi i njohur Arkimed Lushaj, apo siç njihet ndryshe me emrin e artit Stresi ka postuar parashikimin e tij për atë që pritet të...