FOTO/Stresi prej muajsh në burg, Keisi “gdhend” në trup dedikimin prekës

0Shares
0

Keisi asnjëherë nuk ka hezituar të shprehë dashurinë ndaj të fejuarit të saj, këngëtarit, Arkimed Lushaj, i njohur si Stresi.

Prej muajsh tashmë, reperi Stresi dhe bashkëshortja e tij Keisi kanë qëndruar larg njëri-tjetrit për shkak se Stresi ndodhet në qeli. Keisi ndodhet në Kanada dhe ende nuk e ka takuar partnerin e  saj, kjo pasi Stresi nuk pranon ta takojë në burg.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale dhe mbrëmjen e djeshme, Keisi ka bërë një gjest mjaft prekës për bashkëshortin  saj.

Ajo ka publikuar një foto, ku shihet tatuazhi në krahë që është dedikim për bashkëshortin. “Edhe kjo do të kalojë”, shkruhet në tatuazh ndërkohë që në sy bie edhe varësja me germën ‘A’ , shkronja e parë e emrit të vërtetë të Stresit.

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje