FOTO/Basha feston ditëlindjen, Stresi nga burgu e uron bashkë me një mesazh të fortë

0Shares
0

Arkimed Lushaj, i njohur si Stresi ndodhet prej disa prej muajsh në qeli për shkak të problemeve me ligjin, ndërsa ka patur gjithmonë mbështetjen e madhe nga familja e tij dhe bashkëshortja, Keisi. (kliko ketu) 

Stresi shpesh herë ka publikuar foto në profilin e tij në Instagram ku dhe jep mesazhe për fansat e tij, ndonëse ndodhet në burg.

Sot është një ditë e veçantë pasi babai i Stresit, Sali Lushaj dhe kryetari i Partisë Demokratike, Lulëzim Basha, festojnë ditëlindjen. Stresi ka publikuar në profilin e tij një foto të babait dhe të Bashës dhe pranë saj ka bërë një urim.

“Sot dy persona të rëndësishëm festojnë ditëlindjen. Ju uroj edhe 100 vite të tjera! Gëzuar dhe mos u dorëzo!!”, përfundon Stresi.

https://www.instagram.com/p/BymzpOaJM0Z/

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje