Tag: babai

FOTO/Rudina Dembacaj humbet babain, mesazhi prekës i aktores

Nga rrjetet sociale, aktorja Rudina Dembacaj ka bërë me dije se ka humbur babain e saj. Kujtojmë se prej kohësh Rudina kishte bërë me...

FOTO/Ditëlindja e trishtë e Rudina Dembacajt: Sot do jem tek dera...

Rudina Dembacaj nuk e mban asnjehere larg publikut jeten e saj private duke bere me dije here pas here cdogje qe ndodh me jeten...

Babai i Boris Johnson-it shkel rregullat e të birit, udhëton drejt...

Duke thyer kufizimet e vendosura nga djali i tij, Boris Johson dhe qeveria greke, babai i kryeministrit britanik mbërriti në Greqi mbrëmë, përmes Bullgarisë. Stanley...

FOTOLAJM/I shëndetshëm dhe i lumtur, Alvin Berisha mbërrin në Durrës

Nje ndryshim rrenjesor dhe nje mrekulli mund te quhet historia e Alvinit. Pas shpetimit nga kampi famekeq, Alvini ka gjetur ngrohtesi, dashuri dhe gjithe...

Albana Fiço fjalë prekëse për ndarjen nga jeta të babait të...

Drejtoresha e ISHP Albana Fiço, vajza e albanologut të njohur  Agron Fiço i cili u nda nga jeta një ditë më parë i ka dhënë lamtumirën...

Flet babai i vajzës së abuzuar nga roja, kur e kuptoi...

Babai i  vajzës 15 vjeçare të abuzuar seksualisht dhe shtantazhuar me video intime nga ish-roja i shkollës 9-vjeçare në Paskuqan ka folur per mediat. Ai...

Vetëvaret në ballkonin e shtëpisë 50-vjeçari në Sarandë, babai i 4...

Lavdosh Besniku 50-vjeç, baba i katër fëmijëve, i ka dhënë fund jetës mëngjesin e sotëm në ballkonin e shtëpisë së tij në lagjen nr.4...

“Eshtë ndjenjë nuk e komandoj dot”, ngacmoi vajzën adoleshente, merret vendimi...

Gjykata e Korçës ka dhënë masën “Arrest me burg” për Rodolf Merollin, i cili akuzohet për ngacmim seksual ndaj vajzës së tij. Vajza 18-vjeçare denoncoi...

DETAJE/Ekzekutoi vajzën dhe dhëndrin, shqiptari në Australi po i shpëton dënimit

Osman Shaptafaj, i cili akuzohet se vrau vajzën bashkë me burrin e saj, i ka shpëtuar dënimit deri tani. Për shkak të pretendimeve se vuan...

FOTO/Babai i këngëtares shtrirë në spital, publikohen pamjet kur ajo e...

Babai i kengetares se njohur Morena Taraku eshte shtruar ne spital, pasi ka patur disa komplikacione te renda shendetesore. Këtë e ka treguar vetë...