FOTO/Provat e dashurisë së vërtetë, Keisi Lushaj mezi e pret të hënën për një arsye shumë të fortë

0Shares
0

Lidhja e tyre në distancë ka treguar se mund të kalojë çdo barrierë dhe vështirësi. Keisi e ka treguar prej kohësh se është e dashuruar me reperin Stresi.

Stresi prej disa muajsh ndodhet në burg, ndërsa e fejuara e tij ka qene gjithmonë mbështetje për të. Dhe së fundmi me anë të një postimi Keisi ka treguar se i pret me padurim të hënat për të takuar partnerin e saj.

“Të hënat janë ditët të cilat mezi i pres”, shkroi ajo sot në Instagram në një foto të bërë në mëngjes ku shfaqet e shtrirë, por gati për të dalë.

Dhe të hënat e saj paskan një kuptim të madh, pasi në një foto të dytë Keisi tregoi se po shkon të takojë bashkëshortin në burgun e Fushë-Krujës. Ajo ka disa ditë që ka ardhur nga Amerika dhe po qendron me shpesh në Shqipëri për të takuar Stresin.

Zakonisht në burgje nuk lejohen vizitat në fundjavë ndaj e hëna është dita që Keisi pret me padurim.

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje