FOTO/Fjalët më të bukura për të dashurin e zemrës i ka thënë Keisi, ja çfarë i shkruan Stresit

0Shares
0

Keisi vazhdon të jetë ende e dashuruar pas Stresit.

Reperi ndodhet në burg prej disa muajsh, ndërsa na ka habitur dhe prekur fisnikëria e të fejuarës së tij, e cila është shprehur e vendosur për ta pritur deri në fund.

Këtë herë, në postimin e saj në Instagram, ajo i ka dedikuar disa fjalë të ëmbla, të cilat me siguri do ti japin forcë Stresit të mos dorëzohet.

E mbaj mend ditën kur u çmënda pas syve të tu! Më kalove në lagje aq afër saqë për herë të parë të pashë syt dhe u habita. Më përshëndete dhe të përshëndeta, dhe më pas kur u ktheva në shtëpi I thash motrës “WOW çfarë sysh që kishte Stresi!” Gjithë ditën më ngeli mëndja tek to….Ja ku jemi 4 vjet më pas dhe ato syt e tu vazhdojn të më çmëndin si në ditën e parë që i pashë dhe e kuptova që të doja”,- shkruan ajo bashkangjitur fotos.

https://www.instagram.com/p/Bw1fbL7AJOh/

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje