Tag: dashuri

FOTO/Rudina dhe Mark Frroku shijojnë pushimet e para së bashku

Vetëm disa jave me pare, Rudina Dembacaj bëri publike lidhjen e saj të dashurisë me ish-deputetin Mark Frroku. Ajo shkruante me heret ne nje postim...

FOTO/Stresi prej muajsh në burg, Keisi “gdhend” në trup dedikimin prekës

Keisi asnjëherë nuk ka hezituar të shprehë dashurinë ndaj të fejuarit të saj, këngëtarit, Arkimed Lushaj, i njohur si Stresi. Prej muajsh tashmë, reperi Stresi...

FOTO/Fjalët më të bukura për të dashurin e zemrës i ka...

Keisi vazhdon të jetë ende e dashuruar pas Stresit. Reperi ndodhet në burg prej disa muajsh, ndërsa na ka habitur dhe prekur fisnikëria e të...

Shqiptarët e gjejnë partnerin e jetës edhe përmes agjencive martesore

Dekada më parë, veç njohjeveve në shkollë, lagje apo ambiente pune një nga format e lidhjeve dhe kurorëzimit me martesë ishte mblesëria. Por sot kjo...

20 vjeçarja tregon për lidhjen me 43-vjeçarin: Është dashuria e jetës...

Ata të dy kanë një vit që shijojnë romancën e tyre, ndërsa historia e tyre u ka mbyllur gojën kritikëve dhe mosbesuesve. Bëhet fjalë për...

FOTO/ Të lidhur prej kohësh, zbulohet çifti i ri i showbizit...

Alfio Rrotani është fituesi i edicionit të parë të ‘Masterchef’. Aktualisht drejtues i një emisioni në Tv Klan, Alfio ka konfirmuar lajmin që të...

Fotoja që tregon se janë ende bashkë, Lori Hoxha e dashuruar...

Lori Hoxha gjthmonë ka preferuar ta mbajë të fshehur jetën e saj private, ndonëse në postimet në rrjetet sociale është aktive, duke ndarë me...

FOTO/Një partner si Taulant Xhaka, të shprehësh dashurinë mes gjesteve të...

Gjithmonë është thënë se nuk mund të presësh raste të veçanta për të shprehur dashurinë ndaj personit të zemrës. Ka një shembull shumë perfekt për...

Bota me rrota për ministrin norvegjez, i dashuruar me refugjaten iraniane...

Ai mbahej si një ndër politikanët më të hapur e sinqertë, ministri i peshkimit Per Sandberg ka nxitur polemika në shumë raste. Ai tashmë...

Zbuloni ndjenjat tuaja/ Ky është horoskopi i dashurisë për verën

Horoskopi për verën Dashi Lidhjet e dashurisë të nisura rishtas nuk janë fort emocionuese. Të lindurit në shenjën e dashit që kanë dalë së fundmi nga...