FOTO/Rudina dhe Mark Frroku shijojnë pushimet e para së bashku

Ndaje

Vetëm disa jave me pare, Rudina Dembacaj bëri publike lidhjen e saj të dashurisë me ish-deputetin Mark Frroku.

Ajo shkruante me heret ne nje postim në rrjetet sociale se e donte ish-deputetin si partner ne jete dhe ne biznes, pasi te dy janë ne drejtim te nje restoranti në ish-bllok.

Së fundmi, ata kane nisur dhe pushimet e para si çift, ne nje prej vendeve me te bukura, siç eshte Venecia. Ka qënë Rudina qe e ka publikuar foton ne krahet e ish-deputetit dhe ndjehet shumë e dashuruar.

/DRONI.al/

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje