Tag: kejsi

Stresi e tregon për herë të parë: Shkova ilegalisht në Kanada...

Reperi i njohur shqiptar Stresi vazhdon ende te mos e tregojë zyrtarisht nese eshte ndare apo jo perfundimisht nga partnerja e tij, Keisi. Por ajo...

FOTO/”Jeni fundërrinë”, Stresi shpërthen ndaj mediave rozë pas shkrimeve për të...

Të ndarë apo në periudhë pauze, kjo nuk ka shumë rëndësi. Pas çdo informacioni, Keisi dhe Stresi mbeten në vemendjen e mediave rozë, për...

VIDEO/Kaq e pati romanca e tyre? Stresi “vajton” për Keisin, i...

Reperi Stresi dhe Keisi ish-gruaja e tij përflitet se janë ndarë, ndonëse nga ata të dy nuk ka ndonjë konfirmim zyrtar apo prononcim. Por...

FOTO/Veprimet e fundit dyshuese, Keisi po shkon drejt ndarjes nga Stresi

Marrëdhënia e tyre mund te jetë ne krizë ose fatkeqësisht dyshja mund të jenë ndarë përfundimisht. E kemi fjalën për Stresin dhe Keisin. Së fundmi,...

A e ka takuar Stresin në qeli? Keisi rrëfen atë që...

Bashëkshortja e Stresit, Keisi prej disa ditësh është në Tiranë dhe nuk e mban të fshehtë ardhjen e saj. Kjo pasi ka një arsye...

FOTO/Provat e dashurisë së vërtetë, Keisi Lushaj mezi e pret të...

Lidhja e tyre në distancë ka treguar se mund të kalojë çdo barrierë dhe vështirësi. Keisi e ka treguar prej kohësh se është e...

FOTO/Stresi prej muajsh në burg, Keisi “gdhend” në trup dedikimin prekës

Keisi asnjëherë nuk ka hezituar të shprehë dashurinë ndaj të fejuarit të saj, këngëtarit, Arkimed Lushaj, i njohur si Stresi. Prej muajsh tashmë, reperi Stresi...

FOTO/Fjalët më të bukura për të dashurin e zemrës i ka...

Keisi vazhdon të jetë ende e dashuruar pas Stresit. Reperi ndodhet në burg prej disa muajsh, ndërsa na ka habitur dhe prekur fisnikëria e të...

Keisi i bën dedikimin special Stresit për Shën Valentin, kujton fjalët...

Keisi, bashkësortaj e reperit të njohur Stresit, nuk ka harruar që të bëjë një dedikim për njeriun e saj të zemrës me rastin e...

FOTO/Kejsi feston ditëlindjen, dhurata që mori nga prindërit e Stresit: Krenare...

Kejsi, e fejuara e reperit Stresi, ka festuar ditëlindjen, ndërsa nuk ka hezituar të tregojë një pjesë të festimeve të saj për ndjekësit në...