VIDEO/Kaq e pati romanca e tyre? Stresi “vajton” për Keisin, i këndon këngën e ndarjes

0Shares
0

Reperi Stresi dhe Keisi ish-gruaja e tij përflitet se janë ndarë, ndonëse nga ata të dy nuk ka ndonjë konfirmim zyrtar apo prononcim. Por postimet e tyre kanë shqetësuar fansat e dyshes.

Madje Kejsi është larguar drejt Kandasë, shumë larg Stresit. Këngëtari herë pas here në rrjetet sociale bën postime të ndryshe, ku herë shfaqet sikur është i lumtur pas ndarjes dhe herë duke vajtuar për Keisin.

“Shpirti po më digjet me të parë, se shumë vështirë e kam me të fal, sytë që s’po të shohin janë tharë, se jemi ndarë, se jemi ndarë”, janë vargjet e këngës që dëgjon Stresi, që njëkohësisht i këndon ato. Ai shfaqet ndryshe nga herë e tjera dhe padyshim me këtë këngë i përcjell edhe disa mesazhe ish-gruas së tij.

Së fundmi në Instagram ai ka publikuar një video ku shfaqet duke dëgjuar këngën e Elvana Gjatës “Njësoj”.

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje