Stresi e tregon për herë të parë: Shkova ilegalisht në Kanada për të takuar Keisin

0Shares
0

Reperi i njohur shqiptar Stresi vazhdon ende te mos e tregojë zyrtarisht nese eshte ndare apo jo perfundimisht nga partnerja e tij, Keisi.

Por ajo që vihet re padyshim eshte dashuria që Stresi ndjen per te, kjo pasi ai gjithmonë flet per te ne çdo intervistë që del. Gjatë intervistës se fundit në ‘E diell’, Stresi tregoi se për dashurinë ka shkelur edhe ligjin.

Për dashurinë kam ndryshuar identitet. Se kam thënë kurrë por para 3 vitesh ikëm në Amerikë në koncert dhe u kthem sërish dhe ne reperët i kemi problem vizat. Po kërkoja një vizë për Kanada dhe mu refuzua sepse kisha rekord kriminal. Takova disa njerëz në Mitrovicë, mora identitet francez, patentë, karta franceze dhe i hipa avionit për Kanada”, tregoi Stresi.

Pavarësisht insistimin të gazetarëve, Stresi nuk dha një përgjigje të qartë nëse çifti vazhdon të jetë apo jo më bashkë.

/DRONI.al/

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje