FOTO/”Jeni fundërrinë”, Stresi shpërthen ndaj mediave rozë pas shkrimeve për të dhe Keisin

0Shares
0

Të ndarë apo në periudhë pauze, kjo nuk ka shumë rëndësi. Pas çdo informacioni, Keisi dhe Stresi mbeten në vemendjen e mediave rozë, për shkak se ende nuk po kuptohet ç’po ndodh me çiftin.

Mbrëmjen e mërkurës Stresi publikoi në Instagram një video së bashku me një vajzë që kërcente në një klub nate. Dhe menjëherë pas kësaj mediat rozë bënë lajmin se këngëtari pas ndarjes nga Keisi ka nisur një histori dashurie me një vajzë tjetër dhe i dhuronte puthje asaj.

Por kjo gjë nuk i ka pëlqyer aspak reperit i cili ka reaguar me një status në Instastory. “Jeni shumë media fundërrina ju media rozë, ju q*** listën e dasmës, nuk guxon robi të dal nga shtëpia”- shkruan ai duke postuar lajmin se ai ishte parë në klub me një vajzë tjetër.

As Keisi dhe as Stresi nuk e kanë pranuar, te pakten publikisht ndarjen e tyre dhe kjo na bën të aludojmë se dyshja janë ende bashkë, por po preferojnë të qëndrojnë larg vemendjes mediatike.

KB/DRONI.al

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje