FOTO/Veprimet e fundit dyshuese, Keisi po shkon drejt ndarjes nga Stresi

0Shares
0

Marrëdhënia e tyre mund te jetë ne krizë ose fatkeqësisht dyshja mund të jenë ndarë përfundimisht. E kemi fjalën për Stresin dhe Keisin.

Së fundmi, Keisi i ka fshirë të gjitha fotot me Stresin nga Instagrami dhe madje ka hequr mbiemrin Lushaj që e kishte në bio-n e profilit të saj. Ne disa postime te saj, vihen re shprehje thumbuese për dashurinë, çka na lë të dyshojmë.

Në fotot e publikuara në rrjetet sociale jane vëtëm fotot e saj dhe asnjë foto me Stresin. Kujtojmë këtu se Keisi erdhi nga Kanadaja për të pritur Stresin teksa doli nga burgu, ndërsa ne bindeshim se dashuria e tyre ishte e fortë.

Keisi dhe pse ai ishte brenda  e shprehte dashurinë ndaj tij çdo ditë. Deri tani nuk ka asnjë prononcim nga dyshja.

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje