Tag: ndarja

“U miratua pa zhurmë”, PD alarmon për ligjin e fundit që...

Partia Demokratike eshte ndalur sot ne nje tjeter denoncim, lidhur me nje ligj, qe sipas tyre do te sjelle ndarjen e Shqiperise. Dhurata Cupi u...

Aktori i njohur e këshilloi ta merrte shtruar, vajza e tij...

Cifti i njohur Ardit Roshi dhe vajza e Agim  Bajkos nuk jane me bashke dhe kane vendosur te ndahen, dhe pse lidhja e tyre...

Ndryshon SPAK/Krijohen 2 seksione të veçanta, emrat e prokurorëve

Altin Dumani do të jetë zëvendës drejtues pas Arben Krajës në Prokurorinë e Posaçme kundër Krimit dhe Korrupsionit. Sot është mbajtur mbledhja në SPAK ku është marrë...

FOTO/Rrëfimi prekës i vajzës në CNN: Si koronavirusi ndau çiftin shqiptar...

Në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, një hapësirë e vecantë iu është kushtuar viktimave të koronavirusit dhe historive të tyre. Mes tyre është edhe historia...

“Rama dhe Kurti të ndarë”, Berisha komenton deklaratat: Provokacion i rëndë,...

Sali Berisha ka komentuar ndarjen e Albin Kurtit dhe Edi Ramës në konferencën e sotme për shtyp sa i përket Minishengenit. Ram iu përgjigj Kurtit...

Romeo Veshaj pranon ndarjen nga Jonida Maliqi: Nuk jemi bashkë, por...

Aktori i humorit Romeo Veshaj ka qene prej disa kohesh ne qender te vemendjes, per shkak te lidhjes që u përfol se kishte me...

Aktori i humorit tregon hapur: E lashë të dashurën se nuk...

I ftuar në “Mos i fol shoferit”, në RTV Ora, aktori i humorit, Ledio Lako ka rrëfyer se, është ndarë nga një vajzë vetëm...

E vetmja arsye që ribashkon Rudinën me ish-bashkëshortin, aktorja publikon foton...

Rudina Dembacaj terhoqi vemendjen kur prNoi divorcin me Aleksin dhe pas thashethemeve qe ajo po dilte me ish-deputetin Mark Frroku, fakt i cili u...

Çifti i njohur i reperëve shqiptarë përdorin ndarjen për marketing, zbulohet...

Ndarja e tyre bëri bujë, duke qënë se çifti i reperëve janë shumë të preferuar nga të publiku shqiptar. Por, askujt nuk i kishte shkuar...

FOTO/”Jeni fundërrinë”, Stresi shpërthen ndaj mediave rozë pas shkrimeve për të...

Të ndarë apo në periudhë pauze, kjo nuk ka shumë rëndësi. Pas çdo informacioni, Keisi dhe Stresi mbeten në vemendjen e mediave rozë, për...