Tag: kejsi

E pyesin nëse konsumon bar si i shoqi, partnerja e Stresit...

Kejsi, bashkëshortja e reperit Stresi ka treguar mbështetjen e madhe për të dhe familjen e tij pas arrestimit. Këtë herë ka zgjedhur që të...

FOTO/ Shumë shpejt do ketë dasmë! Mamaja e Stresit zbulon sekretin

Para disa muajsh reperi Stresi u vu në pranga nga policia e Tiranës. Ai u akuzua për trafik droger sidhe armëmbajtej pa lejë. Ende nuk dihet...

FOTO/Kejsi nuk e harron të dashurin e zemrës, dedikim prekës për...

Historia e tyre e dashurisë duket të jetë një ndër ato dashuri që i reziston çdo lloj barriere dhe vështirësie. Dhe pse janë larg fizikisht,...

Kejsi ndryshon look-un, as Stresi nuk do e njohë kur të...

Stresi dhe Kejsi janë përfolur gjithmonë e më shumë ditët e fundit, pas arrestimit të reperit. Stresi u arresua në një hotel në shoqërinë e...

INTERVISTA/Flet e dashura e Stresit: Kam folur me të, nuk jemi...

Arkimed Lushaj i njohur si Stresi vazhdon të tërheqë vemendje, sidomos pas vendimit të tij të fundit, për të mos ankimuar masën e sigurisë...

FOTO/Stresi ndodhet në burg, por vjehrra e tij nuk harron ta...

Pavarësisht se Stresi ndodhet në burg, Kejsi dita ditës tregon se nuk e ka braktisur. U mendua se ajo do të reagonte keq pas...

VIDEO/Kejsi replikon me komentuesit, tregon a e ka falur tradhtinë e...

Kejsi, e dashura dhe e fejuara e Stresit, nuk e braktis atë, pavarësisht se të gjithë menduan se nuk do t'ia falte tradhtinë. Stresi, reperi...

FOTO/ Stresi në burg, e fejuara shfaqet përkrah vjehrrit

Reperi shqiptar Arkimed Lushaj, djali i njërit prej eksponentëve të Partisë Demokratike, Sali Lushajt prej disa ditësh është vënë në qendër të vëmendjes, pasi...

FOTO/ E fejuara shpreh mbështetjen ndaj Stresit, ja cfarë i thotë...

E fejuara e reperit të njohur, Arkimed Lushaj i njohur me emrin Stresi, ka reaguar përmes një postimi në “Instagram”, ndërsa prindërit e tij,...

U kap me një vajzë në hotel, reagon për herë të...

Arkimed Lushaj, i njohur ndryshe si Stresi, pret të marrë masën e sigurisë ditën e sotme. Ai u arrestua nga policia pasi dyshohet se...