VIDEO/Kejsi replikon me komentuesit, tregon a e ka falur tradhtinë e Stresit

Kejsi, e dashura dhe e fejuara e Stresit, nuk e braktis atë, pavarësisht se të gjithë menduan se nuk do t’ia falte tradhtinë.

Stresi, reperi shqiptar, ndodhet në burg nën akuzën armëmbajtjes pa lejë dhe përdorimit të lëndëve narkotike.Ndërkohë, gjithë vëmendja ishte tek reagimi i Kejsit, pas videos të arrestimit dhe lajmit se ai ishte në hotel me një vajzë 20 vjeçare.

Pasi Kejsi publikoi një foto me babain e Stresit teksa pinin një gotë verë, këtë radhë ajo ka postuar disa video në rrjetet sociale, ku shihet duke kënduar këngët e Stresit me fjalët si: Asnjëherë s’kam më të lënë.

Komentet ndaj saj në rrjetet sociale kanë qenë pafund dhe ajo i ka kthyer një komentuesi këto fjalë:

”Shifni jetën tuaj se momentin qe dikush eshte duke kalu veshtiresi ti biesh me shkelm nuk del ti me e zgjuar se un qe tdukem e trash. Sja uroj tkeqen askujt nket bote e jo me njerëzve qe i dua qkshu po ste plqeu ty mos e hap fare profilin tim. Jeta ime private do te mbetet private, gjykimi jot e i gjith botes esthe problemi qe interesoheni kaq shume per mu dhe doni mhb tavoline. Kini kujdes se mos ju kthehet juve nje dit. Kalofsh mir”,

KLIKO PËR VIDEON

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje