Tag: rikthimi

FOTO/Rikthehet fuqishëm Elvana Gjata, çmend rrjetin me pozat e fundit

Elvana Gjata është shkëputur nga muzika, ndërkohë që kohët e fundit këngëtaren e kemi parë  shumë të distancuar dhe nga rrjetet sociale. Së fundmi,...

“Isha në gjendje shumë kritike”, Rikthehet në Kuvend deputeti që fitoi...

Deputeti Enver Roshi ka folur për herë të parë në Kuvend pasi fitoi betejën me koronavirusin. Në fjalën e mbajtur, Roshi shprehu mirënjohjen për...

”Ç’do ndodhë me nxënësit? PD: Rama të ndërpresë plazhin, të bëhet...

Teksa shtatori shenon rifillimin e vitit akademik per nxenes dhe studente, keta te fundit jane te konfuzuar pasi ende nuk kane nje pergjigje dhe...

FOTOLAJM/Meta pret Alvin Berishën dhe babanë e tij,12-vjeçari ka ndryshuar shumë

Presidenti Ilir Meta ka pritur ditën e sotme në presidencë Alvin Berishën, 12-vjeçarin që u shpëtua nga kampi Al-Hol në Siri dhe babanë e...

VIDEO/Rikthimi i ‘çmendur’ i Milan, i shënoi tre gola Juventusit për...

Milani është padyshim skuadra më në formë në Serie A. Këtë fakt e vërtetojnë katër fitoret në pesë ndeshjet e fundit dhe kurorën ia...

KLP rikthen Arta Markun në Tiranë, zbulohen vendimet e fundit për...

Këshilli i Lartë i Prokurorisë është mbledhur paraditen e sotme dhe ka miratuar 6 projektakte për caktime të përkohshme. Mes tyre bie në sy emërimi...

Epidemiologu pranon se do të ketë një valë të dytë: Pse...

Mjeku epidemiolog pranë ISHP, Artan Simaku ka treguar hapur se ne do te prekemi nga nje vale e dyte, por kjo nuk do te...

“Buton i një bombe bakteriologjike”, Akademiku Fuga kundër rikthimit të studentëve...

Akademiku dhe Profesori Artan Fuga është kundër kthimit të studentëve dhe pedagogëve në auditoret e universiteteve. Fuga e konsideron këtë vendim si butoni i një...

Spanja shënon ulje të viktimave, qeveria lëshon udhëzime për punonjësit që...

Qeveria e Spanjës të Shtunën përcaktoi udhëzimet e reja për njerëzit që të ktheheshin në punë duke hequr pjeserisht kufizimet, ndërsa vendi raportoi rritjen...

Opozita po mendon t’iu rikthehet protestave, dy datat e mundshme

Opozita do ti rikthehet sërish protestave.Burime nga takimi i Kolegjit të Kryetarëve të degëve të PD-së bëjnë të ditur se tubimi i parë kombëtar...