FOTO/Rikthehet fuqishëm Elvana Gjata, çmend rrjetin me pozat e fundit

0Shares
0

Elvana Gjata është shkëputur nga muzika, ndërkohë që kohët e fundit këngëtaren e kemi parë  shumë të distancuar dhe nga rrjetet sociale. Së fundmi, autorja e hitit “Me tana” ka thyer heshtjen dhe ka postuar disa fotografi në Instagram.

Elvana ka marrë vëmendje teksa ka pozuar e veshur me bikini dhe atlete, duke vënë në pah trupin e formësuar. Këngëtarja duket e mrekullueshme në këtë “rikthim”.

View this post on Instagram

@jlconsultingalbania

A post shared by Elvana Gjata (@elvanagjataaaa) on

/DRONI.al/

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje