Tag: reagimi

Rikthimi tek bixhozi/Reagimi i fortë i PD: Lojërat e fatit, biznes...

Eksperti për Çështjen Ligjore në Partinë Demokratike, Çlirim Gjata, u shpreh se kryeministri Edi Rama ka shkelur premtimin e mbajtur për kazinotë. “Rama premtoi se...

Lejimi i bizhozit/Paloka flet për një takim misterioz mbrëmë të Edi...

Ne nje reagim te fundit ne rrjetet sociale, Edi Paloka i ka drejtuar disa pyetje kryeministrit Edi Rama, te cilat sipas tij duhet dhe...

“ERTV dhe gazetari Edi Rama” denoncon Spahia: Drejtoresha e shkollës me...

Ish-deputeti Bardh Spahia reagon se fundmi ne rrjetet sociale, duke zbuluar se ne prag te nisjes se vitit te ri shkollor, ka personel shkollor...

Flet për herë të parë Balla, si e komenton ikjen e...

Nënkryetari i Partisë Socialiste Taulant Balla, pas mbledhjes së zhvilluar ditën e sotme mes kryeministrit Edi Rama dhe drejtuesve politik të PS-së në qarqe,...

“Rama fshihet pas grave për të ruajtur listat e mbyllura”, deklarata...

Ish- deputetja e PD, Albana Vokshi thotë se kryeministri Edi Rama për të ruajtur pushtetin me lista të mbyllura, po fshihet pas grave me...

Analiza/”Të vdekurit mbahen në dhomë me të gjallë, ja pse po...

Shoqata e Infermierëve të Shqipërisë ka bërë një reagim në lidhje me ngjarjen e rëndë të ndodhur mbrëmë në spitalin “Shefqet Ndroqi”, ku një...

Hedhja e 65-vjeçarit nga dritarja, vjen reagimi i thatë i spitalit...

Stafi i spitalit universitar “Shefqet Ndroqi” ka reaguar lidhur me ngjarjen e rëndë e ndodhur një natë më parë ku ka humbur jetën një...

“Edhe sa pacientë duhet të humbin jetën që qeveria të reagojë”,...

Dy ngjarjet tragjike tek Sanatoriumi kane hedhur shume dyshime ne opinionin publik dhe jo vetem. Ende nuk ka nje verdikt zyrtar qe te shuhen...

“Të fundit në listë për të bërë biznes”, Basha publikon raportin...

Kryetari i partisë Demokratike Lulzim Basha eshte ndalur tek qeveria duke e akuzuar kete te fundit  se me politikën e ndjekur ka bërë që...

”Hapu det…”, Basha i përgjigjet Ramës: Leri dërdëllitjet prej rrugaci, bëj...

Në deklaratën e saj PD-ja kërkoi transparencë nga qeveria në lidhje me kufirin detar, dhe thekson se një ndryshim i tillë prej 12 miljesh...