Tag: reagimi

Deputeti kritikon Ramën: Të çmendurin e kemi në krye, nuk ia...

Të shumta kanë qënë reagimet pas indiferencës së kryeministrit Rama lidhur me tragjedinë e Selenicës ku humbën jetën 8 persona nga i afërmi i...

Erdogan nxit tensionet, flet me Ozil pas largimit nga Gjermania

Largimi i Mesut Ozil nga Kombëtarja gjermane është shoqëruar me reagime të forta në mbarë arenën e futbollit. Por jo vetëm kaq, largimi i...

Ligji për shembjen e teatrit/Flet Presidenti Meta, çfarë siguron ai …

Pas apeleve të shumta të opozitës për presidentin, që të mos e dekretojë ligjin për shemben e teatrit, vjen dhe reagimi i presidentit. Ditën e...