Tag: plazh

FOTO/Pas pushimeve të shtrenjta, Luana zbulon kush e shoqëron në jug:...

Pas pushimeve të shtrenjta në Monte  Carlo, Luana Vjollca u rikthye në Shqipëri për të bërë disa ditë pushimi në jug të vendit. Të gjithë...

FOTO/Era Istrefi ndez rrjetin me fotot e reja, reklamon të pasmet...

Këngëtarja e mirënjohur kosovare, Era Istrefi ka gjetur kohë për pushime. Teksa ndodhet në ishullin grek Mikonos, Era nuk ka hezituar të shkrepë disa...

VIDEO/Një imitim të Braçes në plazh nga aktori i njohur, ndjekësit...

Teksa ndodhet me pushime në det, Rezart Veleshnja ka gjetur pak kohë për të imituar një prej personazheve  të politikës shqiptare. Veleshnja ka zgjedhur...

TRAGJIKE/ Humb jetën një 29 vjeçar në plazhin e Zvërnecit

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në Zvërnec, ku një 29-vjeçar ka humbur jetën. Në njoftimin për shtyp, Policia bën me dije...

Lirohen 4000 m2 plazh në Ksamil, policia: E kishin zaptuar 3...

Policia e Shtetit ka liruar dhe ka vënë në dispozicion të pushuesve rreth 4000 m2 plazh, pronë publike, e zaptuar në mënyrë të kundërligjshme...

“Çfarë paska humbur Albi!”, Klaudia Pepa provokon me format e trupit,...

Sensuale dhe seksi, kështu na paraqitet Klaudia Pepa në fotot e fundit. Balerina e njohur duket se ka nisur pushimet, pasi së fundmi ka...

Viktima e radhës në det, humb jetën një person në Durrës

Është shënuar viktima e radhës në bregdetin shqiptar, gjatë këtij sezoni turistik. Policia raporton se ka humbur jetën një tjetër pushues, rreth 70 vjeç nga...

Meta godet me foton e radhës nga deti: E hënë, por...

Presidenti Ilir Meta ka publikuar një foto sërish nga deti. Fotoja kësaj herë është bërë me 2 vëzhgues ndërkombëtarë, nga Gjermania dhe Holanda. “Jam sërish...

Mbytet pushuesja në det, rasti i tretë brenda 2 javëve

Një grua ka humbur jetën në det mëngjesin e sotëm. Mësohet se ngjarja e rëndë ndodhi pasi ajo pësoi atak kardiak. Ngjarja u regjistrua në...

Ish-ministri për 30 Qershorin: Ditë e mirë për plazh, nuk kam...

Ish-ministri Ylli Manjani duke folur për 30 Qershorin deklaron hapur se nuk do të votojë. Në një postim në rrjetet sociale, Manjani e thekson...