FOTO/Pas pushimeve të shtrenjta, Luana zbulon kush e shoqëron në jug: Jam e bekuar…

Ndaje

Pas pushimeve të shtrenjta në Monte  Carlo, Luana Vjollca u rikthye në Shqipëri për të bërë disa ditë pushimi në jug të vendit.

Të gjithë ishim kureshtarë të dinim kush e shoqëronte moderatoren dhe së fundmi këngëtaren, por ka qene vetë ajo që na i zbuloi.

Në një nga fotot shfaqet e përkëdhelur dhe shumë e lumturë me të ëmën që e puthë në ballë, Luana shkruan: E bekuar…nga familja ime dhe natyra e mrekullueshme e Shqipërisë! Faleminderit Zot”.

Vajzat e familjes Vjollca duken se po i shijojnë shumë pushimet në jug të vendit ndërsa shfaqen super në formë.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje