FOTO/Era Istrefi ndez rrjetin me fotot e reja, reklamon të pasmet bombastike

Këngëtarja e mirënjohur kosovare, Era Istrefi ka gjetur kohë për pushime. Teksa ndodhet në ishullin grek Mikonos, Era nuk ka hezituar të shkrepë disa foto si asnjëherë më parë.

Me bikini ngjyrë portokalli dhe me flokë të lëshuara, Era shfaqi linjat e saj trupore. Ajo sapo ka publikuar hitin e ri me DJ e famshëm rus, ndërsa ka vendosur që arritjet e saj ti festojë mes shoqërisë dhe pushimeve luksoze në ishull.

 

 

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje