Tag: bikini

FOTO/Trejsi Sejdini i kalon limitet, pozon me bikini dhe nxjerr në...

Modelja shqiptare Trejdi Sejdini, shpeshhere e komentuar dhe per lidhjet me te denuarit per krime, ka “vënë flakën” Instagramit me fotot e fundit që...

Arsyeja pse nuk qesh asnjëherë në foto, Rezarta Shkurta paska ‘hall’...

Rezarta Shkurta pozon rralle me buzeqeshje. Por, pas gjithë kësaj paska një arsye që na ka treguar vetë ajo. Rezarta ka publikuar një foto në...

Raportim i pazakontë, gazetarja e emisionit të mëngjesit del me rroba...

Nuk eshte forma e zakonshme e raportimit, por dihet qe Aldo Morning Show mbahet per ngjarje te pazakonta dhe eshte nje emision qe do...

FOTO/Modelja shqiptare shëtit me tanga në motor, çmenden shoferët

Oriola Marashi ka provokuar në rrjete sociale, përmes një postimi me të brendshme minimaliste. Modelja seksi e hipur në motorr, në mes të rrugës, ka...

FOTO/Era Istrefi ndez rrjetin me fotot e reja, reklamon të pasmet...

Këngëtarja e mirënjohur kosovare, Era Istrefi ka gjetur kohë për pushime. Teksa ndodhet në ishullin grek Mikonos, Era nuk ka hezituar të shkrepë disa...

FOTO/Edhe Rita nuk u rezistoi dot, mini-bikinit ia nxjerrin në pah...

Rita Ora po shijon momentalisht pushime të mrekullueshme në Ibiza dhe nga fotot e publikuara së fundmi mund të themi që këngëtarja po kalon...

52 vjeç dhe me trup perfekt, VIP-at shqiptarë vërshojnë me komente...

Përveç muzikës së mirë që realizon, Manjola Nallbani është dalluar gjithmonë për linjat e saj perfekte. Ditën e djeshme, ajo ka festuar ditëlindjen e saj...

FOTO/Tërboi ndjekësit me format trupore, fansat kritikojnë Kejvinën: E morëm vesh...

Kejvina Kthjella ka qënë shumë aktive me fotot në rrjetet sociale, ku nuk ka hezituar të ekspozojë format bombastike, pas ndryshimeve të fundit. E veshur...

Rikthehet më e nxehtë se kurrë, vajza e ish-deputetes “ndez” rrjetin...

Vajza e ish-deputetes Albina Dedës, Ada Deda është rikthyer me poza të nxehta në rrjetet sociale, duke tërhequr vemendjen e të gjithëve. Ajo është përfolur...

Këngëtarja shqiptare me famë botërore nxjerr foton me bikini, mesazh të...

Bebe Rexha e ka treguar hapur që gjithmonë është kritikuar dhe nënvlerësuar për shkak të peshës së saj. E paragjykuar për shkak të formave...