Rikthehet më e nxehtë se kurrë, vajza e ish-deputetes “ndez” rrjetin me fotot provokuese

Vajza e ish-deputetes Albina Dedës, Ada Deda është rikthyer me poza të nxehta në rrjetet sociale, duke tërhequr vemendjen e të gjithëve.

Ajo është përfolur gjithmonë për fotot e saj ‘’të nxehta’’ që poston në profilin e saj në Instagram. Së fundmi mund të thuhet se ajo e ka ‘çmendur’ rrjetin, pasi ka postuar dy foto nga pushimet e saj ku ka shumë pak vend për imagjinatë.

Në fotot në fjalë ajo shfaqet e veshur me bikini minimaliste dhe gati i ka treguar plotësisht të pasmet e saja.Bikinit janë në ngjyrë bezhë dhe mund edhe të thuhet se duket edhe sikur ajo nuk ka veshur gjë.

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje