Tag: ish-deputetja

Fermerët në Lushnjë lëshojnë domatet rrugëve dhe dalin në protestë, ish-deputetja:...

Fermerët e Lushnjes u grumbulluan sërish për protestën e tyre të radhës, për të kërkuar plotësimin e disa pikave parashturar qeverisë. Ata bllokuan Rotondon...

Shpërthen ish-demokratja: Gratë e sotme në politikë janë kukulla, marioneta në...

Ish-deputetja demokrate, Lajla Pernaska, ka dhënë versionin e saj ndaj grave që ndodhen në ditët e sotme në politikë. E ftuar në programin veror...

Ish-deputetja denoncon show-n e zv.kryeministrit: Braçe e denoncoi për heqjen...

Zv/Kryeministri qe ka marre flamurin e mbrojtjes se interesit publik dhe po iu ‘jep derrmen’ gjithe kundravajtesve te vegjel e te medhenj, ka denoncuar...

Denoncim me video/Policia terror në mes të natës ndaj biznesit në...

Ish-deputetja Nada Meçorapaj denoncon nëpërmjet një video se Policia e Shtetit dhe ajo Bashkiake ka hyrë duke bërë terror n% mes të natës në...

Rikthehet më e nxehtë se kurrë, vajza e ish-deputetes “ndez” rrjetin...

Vajza e ish-deputetes Albina Dedës, Ada Deda është rikthyer me poza të nxehta në rrjetet sociale, duke tërhequr vemendjen e të gjithëve. Ajo është përfolur...

FOTO/”Për fëmijët tanë”, Ftesa e veçantë e Vokshit për protestën, publikon...

Ish-deputetja Albana Vokshi ka zgjedhur një mënyrë të veçantë për të ftuar te gjithë në protestën e opozitës, e cila do të mbahet sot...

Jorida Tabaku flet me shifra: Financat e vendit janë në pikën...

Jorida Tabaku shkruan se financat janë në ditë kritike. Në një postim në rrjetet sociale, ish-deputetja analizon shifrat sipas të dhënave zyrtare, ku evidenton se...

Nuk është më deputete, Grida Duma vjen me profesion të ri...

Ish-deputetja Grida Duma, dhe pse la mandatin, ka një jetë aktive. Ish-deputetja e ka gjetur veten në një pozicion të ri, e cila lidhet...

FOTO/Saranda mbushet me “Rama ik”, ish-deputetja: Mirëmëngjes kryeministrit në ikje

Thirrjet e famshme "Rama ik" vazhdojnë të jenë prezente. Nada Meçorapaj nga radhët e Partisë Demokratike ka ironizuar kryeministrin Edi Rama. Ajo i uron...