Tag: vajza

FOTO/Makina e kthyer përmbys, kush ishte 25-vjeçarja që vdiq tragjikisht në...

Një 25-vjeçare humbi jetën në një aksident tragjik dje në Nartë të Vlorës. Viktima është identifikuar si Gabriela Meto. Mësohet se 25-vjeçarja humbi jetën si...

Përndiqte 30-vjeçaren dhe e plagos me thikë, detajet nga ngjarja në...

Pas makthit te gjate te perndjekjes nje 30-vjecare ka rene pre e sulmit me thike nga djali qe e ndiqte ne cdo hap. Policia ben...

FOTOLAJM/Realizon amanetin, shqiptarja vjen nga Italia për të luajtur violinë tek...

Fatlinda Thaçi, violiniste me karrierë në Itali është rikthyer në vend për të realizuar amanetin e të ëmës së ndjerë. Nënë Myzieni, e ëma e...

Avokati zbulon prapaskenat e videos që tronditi rrjetin: Margarita e mbajti...

Gjykata e Shkodrës ka vendosur masën e sigurisë “detyrim paraqitje” për Margerita Gjonin, vajza e cila dhunonte të dashurën e të fejuarit. Kjo masë sigurie...

Ecin hetimet, policia zbulon të dhëna nga telefoni i shqiptares që...

Autoritetet greke kanë “zbërthyer” telefonin e 16 vjeçares shqiptare Maria Hyseni, e cila u gjet e vdekur pranë një kishe në Trikala të Greqisë. Autoritetet...

Dhunoi të dashurën e të fejuarit, jepet masa e sigurisë për...

Gjykata e Shkodrës ka vendosur masën e sigurisë “detyrim paraqitje” për Margerita Gjonin, vajza e cila dhunonte të dashurën e të fejuarit. Kjo masë sigurie...

Bie nga dritarja e tualetit, përfundon në spital 14-vjeçarja në Tiranë

Një 14-vjeçarje në Tiranë është rrëzuar aksidentalisht nga dritarja e banesës. Ngjarja njoftohet të ketë ndodhur rreth orës 00:10, në rrugën e “Durrësit”. Për pasojë...

E FUNDIT/Çifti nga Tirana shfrytëzonin të miturën si prostitutë, si e...

Një çift kanë shfrytëzuar si prostitutë një vajzë të mitur për një periudhë të gjatë kohe, nën kërcënimin për jetën dhe se do i...

E FUNDIT/Vetëhidhet nga kati i 3-të i pallatit 18 vjeçarja në...

Një 18 vjeçare është vetëhedhur mesditën e kësaj të shtune nga kati i tretë i banesës në Tiranë. Ngjarja ka ndodhur në  në rrugën “Metush...

E FUNDIT/E reja shkon drejt tentativës për vetëvrasje, arrestohet një person...

Përndiqte prej 8 muajsh 28-vjeçaren, e cila për pasojë tentoi vetëvrasjen, vihet në pranga nga Policia 33-vjeçari. Specialistët për Hetimin e Krimit në Komisariatin e...