Tag: FOTO

FOTO/Ironia e moderatores: “Po dalim sipas levizjeve hormonale të disave”

Izolimi ne Shqiperi pak nga pak do te reduktohet, por 2 muaj e pak ishin mjaftueshem per te testuar durimin e shqiptareve, te cilet...

FOTO/Luana Vjollca dhe vajza e Sabianit çuditin komshijtë, zhvishen në verandat...

Luana Vjollca dhe vajza këngëtare e Sabianit, Keisi Meidini ndërkohë që po qëndrojnë të izoluara në shtëpi kanë vendosur të shfrytëzojnë diellin e pranverës...

FOTO/Pamjet që mrekulluan rrjetin, foshnja e sapolindur në Tiranë pozicionet për...

Gjinekologia Anika Dokle, ka nxjerre disa foto, qe kanë bërë xhiron në rrjet gjate gjithe dites se djeshme. Në to shfaqet një foshnjë e...

FOTO/Para pasurisë dhe botoksit të Kardashianve, zbulohen fotot kur ishin një...

Paratë nuk mund të blejnë dashurinë, por sigurisht që mund të blejnë stilistë, kirurgë, trajnerë fitnesi dhe zbukurues. Rastin me te mire na e tregon...

FOTO/Pas bëri publike lidhjen e dashurisë, Rudina Dembacaj e pandarë nga...

Tashmë Mark Frroku dhe Rudina Dembacaj nuk fshihen më as nga fotot paparacë, por as nga sytë e gjithë publikut. Aktorja ka postuar një tjetër...

FOTO/Këngëtares shqiptare era ia nxjerr të gjitha sheshit

Foto shumë sensuale të Rita Orës kanë zene faqet e para të mediave rozë. Kengetarja e cila njihet per guximin e saj, aksidentalisht ka...

FOTO/E mban të fshehtë lidhjen e saj, Soni Malaj publikon për...

Kengetarja Soni Malaj prej vitesh e ka mbajtur sekrete për mediat jetën e saj private, sidomos pas divorcit me balerinin italian, Mirko Luccarelli. Por këtë...

FOTO/Dalin pamjet nga ditëlindja e Alban Hoxhës, Çiljeta më e dashuruar...

Këngëtarja e njohur Çiljeta Xhilaga, po jeton një histori dashurie me portierin, Alban Hoxha. Dyshja janë fotografuar shpesh në praninë e njëri-tjetrit dhe së...

VIDEO/Hajduti i hyn në shtëpi, modelja ishte nudo kur u përball...

Modelja 29 vjeçare Danii Banks e njohur për format seksi dhe provokuese,  është gjendur së fundmi në një situatë të pazakontë. Ashtu si ishte nudo,...

FOTO/Kryeministrja më e re në botë, një grua moderne dhe e...

Eshtë 34 vjeç, një vit më e vogël se diktatori i Koresë së Veriut. Ajo është bërë shefja e qeverisë së Finlandës duke vendosur...