FOTO/Inis Gjoni mahnit me pozat në plazh, format perfekte trupore nuk e tradhëtojnë

Duke se vitet per Inis Gjonin nuk jane problem, pasi sado te jete regjisorja e njohur, format e saj nuk e tradhetojne kurre.

Inis Gjoni ka ndarë së fundmi një nga fotot më të bukura të kësaj vere ku shfaqet së bashku me vajzën e saj të vogël, e cila duket një kopje e mamit.

Jo vetëm veshjet, por nënë e bijë kanë kombinuar edhe syzet e diellit, duke ngjasuar si dy kopje të njëra-tjetrës.

“Verë 2020, ditë e lumtur, dashuria ime, gjithçka e imja, lumturi”, ka shkruar Gjoni krah postimit të fundit në llogarinë e saj.

https://www.instagram.com/p/CEL-2y0hU96/?utm_source=ig_embed

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje