Rrallë herë e bën publike, Rudina Magjistari ndan foton me vajzën e saj

Ndaje

Rudina Magjistari ka ndarë rrallëherë foto me të voglën e saj, Mia, duke u përpjekur ta mbajë atë larg vëmendjes së rrjeteve sociale.

Megjithatë së fundmi moderatorja ka ndarë një foto me vogëlushen e cila duket se po pushon në krahët e mamit.

“Perfeksion i pastër. Dashuri, vajza, nënë e bijë, Mia luleqingji, lumturi”, ka shkruar Rudina krah fotos me vajzën.

Ndjekësit kanë lënë komente të ndryshme tek kjo foto e Magjistarit, e cila ka marrë menjëherë shumë pëlqime nga ata.

https://www.instagram.com/rudinamagjistari/?utm_source=ig_embed

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje