FOTO/Prej kohësh në një lidhje, Fjoralba Ponari ‘dorëzohet’ dhe zbulon partnerin e saj

Është përfolur gjatë në media për lidhjen e Fjoralba Ponarit e deri më tani nuk është publikuar asnjë foto që të mund t’ja shikojmë identitetin e plotë.

Megjithatë mbrëmjen e kaluar ajo nuk ka rezistuar dot dhe ka publikuar një foto krah të dashurit të saj, por duke e mbajtur ende të fshehtë portretin e tij me një ‘emoji’ zemër.

Thuhet se moderatorja eshte prej vitesh e lidhur me djalin qe i ka rrembyer zemren.

Fjoralba duket se po e shijon mjaft e lumtur lidhjen e saj në privatësi, ndaj për të mësuar më shumë për partnerin e moderatores do të na duhet të presim akoma.

/DRONI.al/

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje