FOTO/”Zogu i Tiranës” fillon nga kërkesat, ndryshon shumë pas daljes nga burgu

Hermes Nikaj, i njohur si “Zogu i Tiranës” u lirua nga burgu në muajin maj të këtij viti.  Ai qëndroi në burg gati 5 muaj dhe Gjykata e Rrethit Gjyqesor Tiranë ndryshoi masën e sigurisë nga Arrest ne Burg në Arrest në Shtëpi.

Por kete here, ai shfaqet me një pamje ndryshe, me mjekër dhe i transformuar nga “arresti në shtëpi”, pasi nuk ka mundur të shkojë tek berberi.

“Ne ‘arrest shtepie’, jena bo icik me shku te berberi po s’dalim dot ca me bo”.

Kujtojmë se ai u prangos në nëntor të vitit të kaluar pasi policia shkatërroi një rrjet të shfrytëzimit të vajzave për prostitucion në Tiranë.

Hermes Nikaj akuzohej se siguronte vajzat për klientë në hotele dhe banesa të ndryshme në kryeqytet, deri në 20 mijë lekë për dy orë.

/DRONI.al/

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje