FOTO/Enca betohet para ndjekësve pas pozave provokuese: Nuk ka foto me bikini

Ndaje

Fotot ‘hot’ te Ences duket se do marrin fund. Vete kengetarja ka publikuar ne rrjetet sociale foton e fundit sexy duke shkruar se eshte e fundit qe do publikoje.

“Fotoja e fundit qe hedh me rroba banjo”, shkruan ajo dhe ka nje ser komentesh, ku mbizoterojne ato me emoji te habitur apo te merzitur.

Enca po shijon prej disa ditësh pushimet në jug të Shqipërisë, teksa kënga e saj e re “Ku mete” po thyen rrjetin me klikime.

/DRONI.al/

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje