Tag: sexy

FOTO/Kim Kardashian ekspozon linjën e saj të të brendshmeve, poza në...

Kim Kardashian ka zgjedhur një skenografi perfektë për të ekspozuar linjën e saj të re të të brendshmeve. Linja të jashtëzakonshme ne ngjyrë mishi, të...

VIDEO/Rikthehet fuqishëm Kejvina Kthella, provokon ndjekësit me pamjet e ‘nxehta’

Ka provokuar ndjeshëm rrjetin, modelja e njohur Kejvina Kthella, e cila njihet per format bombastike dhe postimet e nxehta. Teksa ndodhet ne Amerike, ne Kaliforni,...

FOTO/Kjo bukuroshe ka padyshim gjoksin më fantastik në Instagram

Ajo tashmë është shumë e njohur dhe shumë e pëlqyer në rrjetet sociale, duke iu falënderuar në masë të madhe gjoksit të saj gjigant. Vetëm...

FOTO/Gjyshja më seksi në botë tregon sekretin e rinisë

Të gjitha vajzat duan ta ruajnë rininë në fytyrë e në trup, ndonëse vitet kalojnë. Gjyshja seksi, e cila konsiderohet si motra e vajzave...

Shteti ku ke “qejf” të të ndalojë policia, police sexy në...

Një qytet në Liban ka ndryshuar kodin e veshjes për policet femra dhe kjo bëhet për të tërhequr sa më shumë turistë. Në qytetin Broumana...

FOTO/Femra që po cmend fansat e Instagramit

Shumë prej femrave më seksi në botë janë latine. Rosa Acosta është një prej modeleve më të popullarizuara në Instagram, e cila nxjerr vazhdimisht foto...

FOTO/Demi Rose poston nga Ibiza,cmenden fansat

Demi Rose ka publikuar një set fotografik nga Ibiza ku shfaqet tejet fantastike me format e trupit të saj. Ajo që ka rënë në sy...

FOTO/ Ja policja që do të donit t’ju arrestonte

Adriene Koleszar është një police 31-vjeçare në forcat e rendit të Gjermanisë. Deri këtu asgjë e pazakontë, por mjafton të shohësh disa foto të...