VIDEO/Rikthehet fuqishëm Kejvina Kthella, provokon ndjekësit me pamjet e ‘nxehta’

Ndaje

Ka provokuar ndjeshëm rrjetin, modelja e njohur Kejvina Kthella, e cila njihet per format bombastike dhe postimet e nxehta.

Teksa ndodhet ne Amerike, ne Kaliforni, Kejvina ka treguar permes nje video, sesa provokuese eshte dhe ne te njejten kohë shumë sexy.

Ajo shfaqet teper senusale dhe provokuese me lëvizjet e saj. ‘Speci i kuq edhe i cik i mbushur’  ka shkruar krahas video Kejvina ku ka treguar se ka shtuar në peshë.

Video në pak orë mori qindra pëlqime dhe komente.

https://www.instagram.com/p/B9B2aEQCl_L/?utm_source=ig_embed

Kujtojmë se emri i modeles u lidh me një ngjarje kriminale disa muaj më parë, ku u tha se kishte një lidhje dashurie me Redjan Rrajën.

/DRONI.al/

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje