FOTO/Kim Kardashian ekspozon linjën e saj të të brendshmeve, poza në shkretëtirë

Ndaje

Kim Kardashian ka zgjedhur një skenografi perfektë për të ekspozuar linjën e saj të re të të brendshmeve.

Linja të jashtëzakonshme ne ngjyrë mishi, të cilat tregojnë format shpërthyese, të yllit amerikan.Efekti i lëkurës nudo dhe trupi i Kardashian ndërthuren me dunat e rërës duke na dhënë një panoramë të nxehtë.

E quajtur Skims, marka shkoi atje ku shumica e markave të tjera nuk kishin shkuar më parë. Mendoni pantallona të shkurtra skulpture me një këmbë, pasta dhe shirit trupi në një larmi ngjyrash që përputhen me lëkurën, si dhe një gamë madhësish që shkonin nga XXS në 5X. Pas disa muajsh suksesi, West tani po çon Skims në Nordstrom, duke i bërë risitë e saj më të arritshme se kurrë më parë.

//DRONI.al/

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje