FOTO/Ish-deputetja e PD vjen ndryshe në plazh, e lyer dhe në top formë shijon bregdetin

Ish-deputetja e Partisë Demokratike, Grida Duma ka publikuar një fotografi nga pushimet në profilin e saj në Instagram.

Edhe ajo ka zgjedhur detin këtë verë, por ndryshe nga te tjeret, ajo ka vendosur te beje sporte ujore.

Në fotografi shfaqet e veshur me një kostum plazhi të zi, ndërsa nuk ka lënë pas dore pak grim. Ajo ka zgjedhur ta postojë imazhin duke e shoqëruar me një mesazh filozofik.

“Zgjimi” nga rutina e “përtacisë” fizike, që sjell edhe mpakje mendore, është dhuratë për veten! Deti, noti dhe zhytja janë zgjedhja ime e parë, e kjo vjen si gati refleks i njeriut që rritet me detin e nuk di dot ndryshe” – shkruan ish-deputetja e PD-së.

/DRONI.al/

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje