Tag: grida duma

PD publikon shifrat marramendëse: Vetëm në disa ditë 2 milion euro...

Partia Demokratike ka denoncuar serish sot qeverinë e Rames lidhur me inceneratoret. Grida Duma nga selia blu ka shprehur se vetem pak dite me...

VIDEO/Duma ironizon Ramën: Me Don Kishotin e gënjeshtrave Shqipëria po bën...

Nepermjet nje video ne rrjetet sociale, ish-deputetja demokrate, nuk ka harruar te veje ne qender Edi Ramen, i cili sipas saj duhet te quhet...

“Fëmijët e shqiptarëve s’janë eksperiment”- Grida Duma nga gjimnazi “Sami Frashëri”:...

Anëtarja e Kryesisë së PD-së, Grida Duma, tha se duhet një strategji e qartë për të filluar vitin e ri shkollor, që është vendosur...

FOTO/Ish-deputetja e PD vjen ndryshe në plazh, e lyer dhe në...

Ish-deputetja e Partisë Demokratike, Grida Duma ka publikuar një fotografi nga pushimet në profilin e saj në Instagram. Edhe ajo ka zgjedhur detin këtë verë,...

“Qeveria ngelëse në planin për rihapjen e shkollave”, PD: Asnjë masë...

Partia Demokratike i kërkon qeverisë informim dhe transparencë për qytetarët mbi hapat, mjetet dhe mundësitë e përllogaritura për të nisur një vit shkollor që...

Duma thellon kritikat ndaj reformës zgjedhore pa ndryshim sistemi

Ish deputetja e PD, Grida Duma ka tjelluar kritikat e saj ne lidhje me reformen zgjedhore pa ndryshim sistemi. Ajo zhotë se ne politikë...

Panairi i Librit i bëri bashkë, deputetja socialiste në rradhë për...

Panairi i Librit shënoi dje mbylljen e tij, duke shpresuar që lexuesit blenë librat per te cilat kishin nevojë. Ky edicion i ri solli padyshim...

Grida Duma ofron modelin: Si të pasurohet shqiptari normal

Ish-deputetja e PD-së, Grida Duma tha sot  në rubrikën ‘Opinion’ në “News24” se politika ka humbur besueshmërinë e qytetarëve, pasi nuk arriti t’i bënte...

‘Rrëfehet’ Grida Duma: Ja pse hoqa dorë nga muzika

Në ekranin e “Top Channel” ka startuar ditën e sotme emisioni “Pop Culture” me një format tërësisht të ri. Këtë sezon autorja dhe moderatorja...

“Shkoi me duar në xhepa në Samit”, PD: Rama refuzoi fondet...

Ish-deputetja Grida Duma nga selia blu ka mbajtur një deklaratë për mediat, teksa ka folur për skandalin e PPP-ve dhe projekteve më koncesionet të...