Tag: plazh

E FUNDIT/Mbytet një person në plazhin e Vlorës

Një person është gjetur i pajetë pranë Plazhit të Vjetër në qytetin e Vlorës. Burimet bëjnë me dije se nga informacionet paraprake dyshohet se viktima...

FOTO/Ish-deputetja e PD vjen ndryshe në plazh, e lyer dhe në...

Ish-deputetja e Partisë Demokratike, Grida Duma ka publikuar një fotografi nga pushimet në profilin e saj në Instagram. Edhe ajo ka zgjedhur detin këtë verë,...

FOTO/Inis Gjoni mahnit me pozat në plazh, format perfekte trupore nuk...

Duke se vitet per Inis Gjonin nuk jane problem, pasi sado te jete regjisorja e njohur, format e saj nuk e tradhetojne kurre. Inis Gjoni...

FOTO/Manjola Nallbani, një 52-vjeçare me linja trupore si adoleshente

Pas Eli Fares dhe Irma Libohoves qe habiten fansat me format trupore, prapa nuk mbetet as Manjola Nallbani. Këngëtarja e  njohur Manjola Nallbani është dalluar...

FOTO/Rita Ora pozon nudo nga plazhi, e ëma i jep “ultimatum”...

Nuk jane te rralla foto që këngëtarja Rita Ora poston për të treguar hiret e saj, e të njëjtën gjë ka bërë edhe në...

FOTO/Trejsi Sejdini i kalon limitet, pozon me bikini dhe nxjerr në...

Modelja shqiptare Trejdi Sejdini, shpeshhere e komentuar dhe per lidhjet me te denuarit per krime, ka “vënë flakën” Instagramit me fotot e fundit që...

Pipero flet për valën e dytë dhe relaksimin në muajin Maj:...

Pëllumb Pipero, në një lidhje direkte në A2, dha disa lajme te mira per ata qe duan plazhin dhe detin. Edhe pse bota flet...

‘Me çfarë leje dole në plazh apo gazetare gjoja?Ndjekësit ngacmojnë moderatoren...

Ne kohet e karantines, ka personazhe te njohur te cilet, teksa kane luksin e levizjes, preferojne te kalojne ditet e izolimit ne shtepite e...

Flashe plazhi!

Nga Artan Fuga Byreku ne plazh është një sinfoni më vete. Trondit edhe vendasit, edhe shqiptarët jashtë kufijve, edhe turistët nga Europa Qendrore që vijnë si...

Pasi terrorizoi spanjollët,pronarit i mbyllin restorantin, pushuesit bëjnë plazh falas

Ky është restoranti i Mihal Kokëdhimës në Porto Palermo. Dyert e këtij biznesi tashmë janë të mbyllura, pas incidentit që0 ndodhi me turistët spanjolle. Shezlongët...