E FUNDIT/Mbytet një person në plazhin e Vlorës

Një person është gjetur i pajetë pranë Plazhit të Vjetër në qytetin e Vlorës.

Burimet bëjnë me dije se nga informacionet paraprake dyshohet se viktima të jetë mbytur.

Ndërkohë nuk ka asnjë detaj në lidhje me moshën dhe me identitetin e viktimës.

Në vendngjarje ndodhet policia dhe autoambulanca, ndërkohë që ende nuk është bërë identifikimi i tij./DRONI.al/

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje