FOTO/Rita Ora pozon nudo nga plazhi, e ëma i jep “ultimatum” në shqip

0Shares
0

Nuk jane te rralla foto që këngëtarja Rita Ora poston për të treguar hiret e saj, e të njëjtën gjë ka bërë edhe në postimin e fundit në Instagram.

Këngëtarja ka pozuar nudo në plazh, ndërsa mbulon gjoksin me duar, foto e cila ka marrë shumë pëlqime, por ajo që ka tërhequr më së shumti vëmendjen ka qenë komenti në shqip i mamasë së saj, Vera Ora.

‘S’ka mo deti”, i shkruan ajo të bijës, duke i dhënë “ultimatumin” pas këtyre imazheve tepër provokuese.

https://www.instagram.com/p/CDYgCGOjFJJ/?utm_source=ig_embed

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje