‘Me çfarë leje dole në plazh apo gazetare gjoja?Ndjekësit ngacmojnë moderatoren e njohur

0Shares
0

Ne kohet e karantines, ka personazhe te njohur te cilet, teksa kane luksin e levizjes, preferojne te kalojne ditet e izolimit ne shtepite e tyre prane detit. Kështu ka ndodhur edhe me moderatoren e njohur, Arbana Osmani, e cila ka vendosur të largohet nga Tirana këto ditë.

Ajo ka publikuar një foto në rërë, por ky moment nuk ka kaluar pa replikë me ndjekësit.

Një prej tyre e pyet se me çfarë lloj leje doli në plazh apo me atë të gazetarit dhe Arbana nuk ka hezituar të përgjigjet menjëherë.

“Kam shtëpinë këtu”, i kthehet ajo duke sqaruar një herë e mirë situatën, edhe për ndjekës të tjerë që mund të kenë pyetje të tilla.

/DRONI.al/

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje