Tag: plazh

VIDEO/ Çifti lë nam, seks para pushuesve, ja sa i dënon...

Një çift nga Florida është dënuar me 15 vite burg sepse kryen marrëdhënie seksuale në mes të plazhit. Çifti është filmuar para dy vitesh...

VIDEO+18/Ky cift e bën në mes të plazhit

Një cift nisi të konsumonte seks oral në prani të dhjetra pushuesve në një plazh të Italisë. Video e mëposhtme është marrë  në plazhin...

FOTO/ Vipet shqiptare që rrisin të nxehtin e korrikut

Janë gjithmonë seksi, të bukura, në asnjë dalje të tyren nuk lënë vend për replika. Por në këtë muaj vëmë bast që ju kanë lënë...

Durrës, 63 vjeçari humb ndjenjat në plazh dhe vdes

Një 63-vjeçar ka humbur ndjenjat në plazhin e Durrësit. Lagja ka ndodhur në plazhin në lagjen nr.13 të qytetit, ku RR.H., me banim në Rrogozhinë,...