Durrës, 63 vjeçari humb ndjenjat në plazh dhe vdes

Një 63-vjeçar ka humbur ndjenjat në plazhin e Durrësit.
Lagja ka ndodhur në plazhin në lagjen nr.13 të qytetit, ku RR.H., me banim në Rrogozhinë, duke ecur në breg të detit, ka rënë pa ndjenja.
Sipas burimeve zyrtare nga policia ka ndërruar jetë rrugës për në spital.
Nga veprimet e kryera rezultoi se vdekja ka ardhur për shkaqe natyrale, njofton policia, ndërsa materialet iu kaluan Prokurorisë së Durrësit.

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje