Tag: plazh

FOTO/E thjeshtë dhe pa komplekse, ja si duket Angela Merkel me...

E thjeshtë, pa komplekse dhe e qetë. Kështu është perceptimi për Angela Merkelin, një prej udhëheqseve më të forta në botë. Angela Merkel është...

FOTO/Këngëtarja e famshme shqiptare kapet mat, shkon në plazh pa u...

Jemi mësuar ta shohim Bebe  Rexhën, gjithmonë pa komplekse. Në fakt është e vërtetë, ajo  nuk e vret shumë mendjen si duket. Këngëtarja me famë...

Këngëtarja shqiptare me famë botërore nxjerr foton me bikini, mesazh të...

Bebe Rexha e ka treguar hapur që gjithmonë është kritikuar dhe nënvlerësuar për shkak të peshës së saj. E paragjykuar për shkak të formave...

VIDEO/Me kapele në kokë dhe gazeta në duar, shqiptari që siguron...

Me kapele në kokë dhe gazetat në dorë, Isai, 54-vjeçari nga Dushku i Lushnjes, shet gazeta për pushuesit në zonën e Plepave në Durrës. Isai,...

Pushime në det edhe në ditët e fundit të gushtit, ky...

Moti këtë të enjte mbetet nën ndikimin e kthjellimeve në të gjithë Shqipërinë. Pas mesditës priten vranësira kalimtare në zonat malore Veriore, duke rrezikuar sërish...

Jepet alarmi, pushuesit në Durrës po helmohen nga shitësit ambulantë

Shumë pushues në Durrës konsumojnë produkte që u ofrohen nga ambulatorët. Por ato nuk kanë asnjë siguri dhe kanë ndodhur jo pak raste helmimesh deri...

Kim Kardashianit i hyn “vapa”, shfaqet super sexy në plazh (FOTO)

Kim Kardashian i ka ndjerë shumë temperaturat e larta. Dhe ylli i televizioneve është zhveshur për të përballuar motin e nxehtë. Kim i ka lënë të...

VIDEO/Vrojtuesit e resortit privat tentojnë ta shpëtojnë, ndërron jetë 70 vjeçarja...

Një e moshuar 70 vjeçe është mbytur sot në det në plazhin “Ada” në Velipojë. Nga informacionet e para dyshohet  se gruaja ka pasur...

VIDEO/Denoncimi i qytetares në Darëzezë, ja si karroca me kuaj mbledh...

Një video e e bërë publike nga ish-kryeministri Berisha, tregon sesi po mblidhet plehrat në plazhin e Darzezës. Denoncuesja i ka dërguar dhe videon ku...

LAJMI I FUNDIT/Humb jetën turisti nga Kosova tek “Rana e Hedhun”...

Një burrë nga Kosova ka humbur jetën mesditën e sotme në Lezhë teksa po bënte plazh në zonën e Ranës së Hedhun. Rreth orës 13:25...