FOTO/Trejsi Sejdini i kalon limitet, pozon me bikini dhe nxjerr në pah linjat trupore

0Shares
0

Modelja shqiptare Trejdi Sejdini, shpeshhere e komentuar dhe per lidhjet me te denuarit per krime, ka “vënë flakën” Instagramit me fotot e fundit që ka publikuar.

Miss Universe Albania 2018 është shumë aktive në rrjete sociale, ku poston foto dhe video të ndryshme, shpeshherë provokuese.

Ajo ka ekspozuar të pasmet e saj ndërkohë që pozon bukur pranë disa shkëmbinjve në del. Me bikini tejet sensuale që i nxirrnin ne pah fundshpinë, bukuroshja Trejsi i ka lënë pak vend imagjinatës së të gjithëve dhe ka nxitur komente të shumta.

/DRONI.al/

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje