Tag: trejsi sejdini

FOTO/Trejsi Sejdini i kalon limitet, pozon me bikini dhe nxjerr në...

Modelja shqiptare Trejdi Sejdini, shpeshhere e komentuar dhe per lidhjet me te denuarit per krime, ka “vënë flakën” Instagramit me fotot e fundit që...

VIDEO+18/Të shara mes vajzave në Tiranë, pamjet e radhës nga sherri...

Pas videos së parë, ku nuk dallohej qarte nese ishte protagoniste modelja Trejsi Sejdini, ka dale nje video tjeter ne te cilen pretendohet se...

VIDEO/Të rinjtë rrahin dikë në makinë, dyshohet se ka qenë Trejsi...

Një video e publikuar po qarkullon me shpejtesi në mediat sociale. Aty shfaqen dy presona të maskuar, që dhunojnë dikë brenda një makine luksoze. Ngjarja...

Modelja Trejsi Sejdini flet për herë të parë pas problemeve me...

“Miss Universe Albania”, Trejsi Sejdini, e njohur si “gangsterja e Elbasanit”, ka folur për herë të parë lidhur me thashethemet se i dashuri i...

I fejuari në kërkim për vrasje, “Gangsterja e Elbasanit”: Jam diva...

“Miss Universe Albania”, e etiketuar në media si “Gangsterja e Elbasanit”, ka pushtuar mediat së fundi duke u shndërruar në “personazhin” kryesor të kronikës...

“Erdhi policia për kontroll, çohu” Zbardhet dëshmia e Trejsi Sejdinit, ditën...

Prokuroria e Krimeve të Rënda vendos të tërheq për hetim të gjithë dosjet e të kërkuarit Leonard Duka, person i shpallur në kërkim pas...

VIDEO/Missi shqiptar harron që po bën video live dhe degjeneron në...

Ajo përfaqësoi Shqipërinë në  Tajlandë, në konkursin ndërkombëtar të bukurisë, por Trejdi Sejdini nuk del dot nga karakteri i saj çapkën. Trejsi është bërë sërish...

VIDEO/Nuk fitoi kurorën, por Trejsi mori më shumë nga Miss Universe:...

Trejsi Sejdini nuk fitoi kurorën e Miss Universe, por pa dyshim ka fituar më shumë sesa kaq. Ajo rrëmbeu zemrat e gjithë fansave në Tajlandë...

FOTO/ ‘Gangsterja e Elbasanit’ po ‘shkallon’ Tajlandën, burra e gra tifo...

Shqipëria dhe Tajlanda mund të mos jenë takuar ndonjëherë në histori, por “Miss Albania” sapo krijoi një lidhje të fortë gjatë “Miss Universe” që...

VIDEO/Kuq e zi në Tajlandë, modelja shqiptare ndez skenën në Miss...

E veshur kuq e zi me ngjyrat e flamurit kombëtar, modelja Trejsi Sejdini ka hapur kështu ceremoninë e prezantimit të konkurrenteve në Miss Universe...