VIDEO/Të rinjtë rrahin dikë në makinë, dyshohet se ka qenë Trejsi Sejdini

Ndaje

Një video e publikuar po qarkullon me shpejtesi në mediat sociale. Aty shfaqen dy presona të maskuar, që dhunojnë dikë brenda një makine luksoze.

Ngjarja ka ndodhur në Tiranë, ndërsa pamjet janë publikuar nga “Jeta Osh Qef”, ku thuhet se brenda makinës dyshohet të ketë qenë ish-Miss-i shqiptar, Trejsi Sejdini.

Dyshimet se mund të jetë rrahur Trejsi janë, pasi bukuroshja ka publikuar fotot, ku shfaqet duke pozuar pikërisht pas kësaj makine, që del në video.

VIDEO-KLIKO

Por, në të vërtetë, nuk dihet nëse ka qenë Trejsi, vajza që rrihet brenda makinës, apo dikush tjetër. Kujtojmë që Trejsi Sejdi është një ndër vajzat më të përfolura në showbiz-in shqiptar.

/DRONI.al/

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje