Tag: videoja

U rrah keq nga gruaja e Nojës, vajza e videos së...

Videoja e bujshme ku dy vajza ziheshin per nje djale, vazhdon ende te terheqe vemendje, kjo per shkak te deklaratave qe njera prej protagonisteve...

VIDEO/Ish-deputetja sjell faktet se si shqiptarët janë varfëruar dhe çmimet janë...

Nepermjet nje videoje ne rrjetet sociale, ish-deputetja Jorida Tabaku ka renditur faktet se si shqiptarët janë varfëruar dhe çmimet janë rritur në 7 vitet e...

Lefter Maliqi shpërndan videon e Bashës: Kryeministri i ardhshëm do sjellë...

Deputeti Lefter Maliqi me anë të një statusi në “Facebook” ka shpërndarë një video, ku shfaqet së bashku me Lulzim Bashën në një tubim. Maliqi...

Del videoja e atentatit të prokurorit Ndoja, momenti kur autorët e...

Publikohet në media video e atentatit ndaj prokurorit Ndoja, pasi u publikua fillimisht dje nga deputeti Halit Valteri në Kuvend. Në këtë video janë...

VIDEO/Rama nxjerr emrat dhe të dhënat e bizneseve që vizitoi Basha:...

Mëngjesin e sotëm, kryeministri Edi Rama e nisi duke intimiduar me emër bizneset që u ankuan te kryetari i opozitës, Lulzim Basha se nuk...

Videoja e Veliut për nënën e 15-vjeçarit/Si e komenton Rama: Nuk...

Kryeministri Edi Rama e pranoi se drejtori i Policise Ardi Veliu gaboi me videon qe tregoi para komisionit te sigurise, per nenen e 15-vjeçarit...

VIDEO/Bardhi nxjerr zbuluar Ramën: I fshihet drejtësisë si Eskobari i Ballkanit,...

Sekretari i Pergjithshem i PD, Gazmend Bardhi, ka ironizuar kryeministrin Edi Rama, permes nje video. Ne pamje jepen bisedat dhe pergjimet ne dosjet e famshme...

VIDEO/Skandali i ngacmimit nga polici, Ish-deputeti: Llesh Ministri, si faj i...

Jane disa pamje te renda te cilat qarkullojne ne rrjetet sociale lidhur me nje polic i cili gjate kohes se sherbimit ngacmon dhe prek...

Rama videokonferencë me kryeministrat e Ballkanit, Kurti bashkë me këshilltarët, kryeministri...

Kryeministrat e Ballkanit Perëndimor kanë mbajtur një mbledhje me video konferencë me kancelarin e Austrisë, Sebastian Kurz, dhe me pjesëmarrjen E Komisionerit Për Zgjerimin,...

VIDEO/Koronavirusi përhapet me shpejtësi, pse është thelbësore higjiena dhe shmangia e...

Një video e postuar në Twitter, që brenda pak minutave është bërë virale, tregon më së miri se si përhapet koronavirusi, që është kthyer...